LIDL оптом

LIDL оптом сток купити Україна без посередників дешево від виробника

Все частіше при покупці речей - одягу, взуття, товарів для дому в Україні покупці звертають увагу на якість і практичність, а лідером у цьому є виробники Німеччини. Оптова база Ua-Opt має багато позицій надійних німецьких брендів, частина з яких є товари виробника LIDL оптом.

LIDL як мережа магазинів виникла в 1930 році. Засновником був Дітер Шварц. У 1944 році, після поразки Німеччини у війні, компанія припинила своє існування. Протягом наступних 10 років компанію вдалося відродити. Але тільки з 1977 року компанія почала активно розвиватися. Сьогодні мережа LIDL включає в себе більше 4500 філій по всьому світу.

LIDL — це німецька мережа магазинів, в яких ви зможете придбати все: від садового інструменту до домашнього текстилю, від спортивного спорядження до предметів домашнього декору. А поєднання високої якості і прийнятних цін робить покупки особливо приємними і дарує можливість дозволити собі все. Асортимент постійно змінюється і може задовольнити найрізноманітніші нагальні потреби. Відвідуючи цей магазин, можна вирішити всі домашні проблеми.

Одяг і взуття в мережі Lidl представлені декількома марками: Esmara — жіноча лінія, Livergy — чоловіча, Crivit — спортивна, Lupilu і Pepperts — дитяча, а постільна білизна виготовляється під брендом Meradiso  - ці позиції ви можете замовити та купити оптом додавши в корзину або зателефонувавши по телефону. Також є відео розпакування готових до продажу лотів (мішків або коробок), які можна подивитися в наших спільнотах вайбер, телеграм або ютуб.

Назва виробника українською ЛІДЛ
Країна походження бренду Німеччина
Категорії товарів компанії на складах UA-OPT Одяг оптом, Взуття оптом, Аксесуари оптом

А Вам подобається цей виробник?

Товари виробника LIDL купити оптом


Аналогічні виробникі на складах Ua-Opt

Повідомити про наявність

Отримати повідомлення про наявність
  • +38-067-1976827 +38-050-2265326 +38-093-2894353 Viber WhatsApp
  • Оптова група Viber
  • Укр
  • Мій кабінет

LIDL оптом