Сумки оптом

Сумки оптом

Кожна деталь у гардеробі має величезне значення для жінок і впливає на їхнє сприйняття себе і настрій. Особливо важливі їхні схованки, де може зберігатися увесь Всесвіт прекрасної половини людства. Це, звичайно ж, сумки оптом. Їх виготовляють з самих різних матеріалів: з гладкої і лакової натуральної шкіри, замші, PU (шкірзам, дермантин, еко-шкіра), текстилю, прозорого силікону, навіть дерева, плетуть із соломи.

Дуже важливо не тільки якість пошиття та вибір матеріалу сумок, але і в яких умовах вони зберігалися і перевозилися. Якщо поруч знаходилися, наприклад, морепродукти (таке буває при морських вантажних перевезеннях в контейнерах), сумки просочаться неприємними запахами, які важко буде вивести, і, відповідно, їх неможливо буде продати. А якщо на складі не дотримується правильний температурний режим та рівень вологи, шкіряні сумки оптом можуть висохнути, а дерматинові навіть потріскатися. Але не хвилюйтеся! На нашому складі такого не станеться. У нас можна купити тільки ті стокові сумки оптом в Україні, якість яких не підлягає сумніву! Кожен лот, кожна одиниця перед відправкою перевіряється на відсутність браку.

Які ж жіночі сумки оптом бувають? Кроссбоді — маленька або середнього розміру з довгим ремінцем, який дозволяє носити її через плече, «перетинаючи тіло». Компактний клатч без ручок або з ремінцем ланцюжком для вечірнього виходу. Baguette bag — сумка, довжина якої перевищує ширину в два-три рази. Бананка, або поясна сумка – хіт моди 2018 року. Шопер (Shopping bag) — прямокутна м'яка або середньої жорсткості сумка з двома ручками середньої довжини, спочатку змодельована для покупок. Тоут (Tote bag) дуже схожа на попередню, але вона менша за розмірами і всередині може мати «косметичку» на замочку. Хобо — сумка-півмісяць м'якої форми з однією ручкою. Сумка-мішок (кисет) легко пізнавана за способом закриття: у неї немає клапана, замку чи магнітної кнопки, вона закривається за допомогою шнурка. І це лише найбільш популярні варіанти.

Стилісти сходяться в думці, що краще всього виглядають структуровані моделі, тобто з твердим каркасом, який тримає форму. Однозначно, найпростіший варіант — чорна сумка, але для базового гардеробу відмінно підійдуть моделі темних відтінків сірого, синього, бордового — вони також легко поєднуються з іншими кольорами, але виглядають не так буденно, як чорні. Якщо любите зручність, вибирайте моделі, в комплекті з якими є довгий знімний ремінець, який дозволяє звільнити руки. Це дуже зручно, особливо для мам, що гуляють з дітьми.

Цікаво виглядає, коли для пошиття однієї моделі використовують комбінацію різних за кольором або фактурою матеріалів, наприклад, ручки і накладні кишені можуть бути іншого кольору або клапан замшевого рюкзака може бути пошитий не з замші, а з натуральної шкіри з тисненням під рептилію.

Сумки оптом, які ми пропонуємо купити в Україні, відповідають всім перерахованим вище вимогам, виробничим і модним, адже у нас немає залежалого товару — всі моделі нові, нещодавно привезені з Європи. Ви будете дуже задоволені співпрацею з нами!

Сумки, рюкзаки, гаманці оптом
€13.9€12.9/кг(18 кг)
Дитячі сумки і рюкзаки оптом
€13.9€12.9/кг(16 кг)
Жіночі сумки оптом Popcorn Milano, Тоѕса Blu
€35€23/шт.(10 шт.)
Жіночі сумки оптом Hampton, Gionni
€12.9/шт.(лот 15 шт.)
Жіночі сумки оптом Kesslord
€16.9/шт.(лот 20 шт.)
Рюкзаки, гаманці оптом Quiksilver, Roxy
€16.9/кг(лот 20 кг)
Жіночі сумки оптом Entra
€13/шт.(лот 15 шт.)
  • +38-067-1976827 +38-050-2265326 +38-093-2894353 Viber WhatsApp
  • Оптова група Viber
  • Укр
  • Мій кабінет
Сумки купити оптом Україна жіночі шкіряні і PU

Сумки оптомСток від європейських виробників