House оптом

Виробник одягу і взуття House доступний в Україні з 2011 року, і став дуже популярний серед української молоді. Тому на сайті Ua-Opt можна купити продукцію House оптом за низькими цінами з доставкою по Україні та іншим країнам. 

House of Colors — польський бренд демократичного молодіжного одягу для чоловіків і жінок, створений в 1991 році великою корпорацією Artman SA. Назва, яку можна перекласти як «будинок кольору», повністю відображала дизайнерську концепцію. Одяг повинен був вийти дуже яскравим, таким, щоб легко запам'ятовувався і привертав загальну увагу. На розробку першої колекції пішло кілька років, і представлена вона була тільки в 1997 році. Цю дату можна вважати офіційним роком народження марки. У тому ж 1997 році, для зручності було вирішено змінити назву, залишивши від неї тільки перше слово — House.

Новий бренд став дуже популярним у себе на батьківщині, багато в чому завдяки тому, що серед польських компаній у нього не було конкурентів. Швидко розкрутившись в Польщі, бренд став завойовувати Європу. Зараз магазини House є в країнах Прибалтики, Чехії, Словаччині, Україні та Росії. До речі в Росії польський бренд став особливо популярним, до 2011 року магазини House відкрилися в 70 містах.

У 2009 році компанія Artman SA була поглинена компанією LPP, яка на той час уже володіла такими відомими брендами як Reserved, Esotiq і CroppTown. Злиття пішло на користь розвитку бренду. У наступні два роки за межами Польщі з'явилося ще більше фірмових магазинів House.

House — сучасний молодіжний бренд, який з його оригінальністю та творчим підходом до трендів близький до енергії молодих людей. Бренд пропонує цікаві рішення, сміливі поєднання, виразні аксесуари, близький до мистецтва, поп-культури, трендів у соціальних медіа і до всього, чим цікавиться молодь.

Одяг від House відноситься до напрямку street wear — це демократичні яскраві речі, які можна легко поєднувати. Одяг розрахований на молодих людей і дівчат у віці від 15 до 25 років. Тому якщо вас цікавить дана категорія покупців, ви можете вибрати і замовити лоти (мішки або коробки 20-30кг) стоку House оптом, переглянувши фотокаталоги, відео, або приїхавши на нашу оптову базу у Львів. 

"Одягайтеся модно, підкресліть свій стиль, створіть свій образ. Враження, захоплення, блиск, привабливість — виділяйтеся з натовпу разом із House!" - основний слоган при продажу одягу і взуття House. Замовляйте на сайті одяг та взуття оптом Хауз, а також інших популярних брендів Європи - ми можемо запропонувати найнижчі ціни, тому що ми є прямим постачальником стоку оптом від виробника House. Замовляйте на сайті або в співтоваристві вайбер або телеграм, телефонуйте, пишіть до месенджерів - ми вас дуже чекаємо, ви залишитеся задоволені якістю товару, швидким та якісним сервісом!

Назва виробника українською Хауз
Країна походження бренду Польща
Категорії товарів компанії на складах UA-OPT Одяг оптом, Взуття оптом

А Вам подобається цей виробник?

Товари виробника House купити оптом


Аналогічні виробникі на складах Ua-Opt

  • +38-067-1976827 +38-050-2265326 +38-093-2894353 Viber WhatsApp
  • Оптова група Viber
  • Укр
  • Мій кабінет

House оптом