Miss Sixty оптом

Miss Sixty оптом купити в Україні без посередників від виробника

Італія в Україні завжди вважалася еталоном в одязі та взутті, як за якістю так і за елегантністю стилю, тому популярність речей від італійських брендів серед українців зростає. Компанія Ua-Opt пропонує продукцію від виробника Італії Miss Sixty оптом, і для тих цікавиться покупкою речей від цього бренду, наводимо коротку інформацію про його історію.

Miss Sixty — це супермодний одяг для представниць прекрасної статі, для тих, хто завжди хоче виглядати привабливо і стильно.

Торгова марка "Miss Sixty" з'явилася на модному небосхилі близько двадцяти років тому, і спочатку вона створювалася в якості лінії одягу бренду Energie, однак виявилася настільки вдалою, що поступово була перетворена в окрему марку. Сьогодні Міс Сіксті — один з найбільш успішних і затребуваних брендів італійської компанії "Sixty Group".

У 2001 році була запущена взуттєва лінія під логотипом Miss Sixty. Для розробки і виробництва модного взуття компанія використовує новітні матеріали і самі останні технології дизайну і виготовлення. Сьогодні в бутиках фірми представлені і елегантні туфельки, і спортивні кросівки, і інше взуття, створене для чарівних ніжок.

Про колекції одягу Miss Sixty можна сказати наступне: перше — основна аудиторія, на яку націлена виробник, складається з молодих жінок, які люблять виглядати вражаюче, сексуально, часто експериментують з різними елементами одягу, тому не дивно, що в колекціях присутня велика кількість моделей з відкритим декольте, обтягуючими силуетами, яскравим забарвленням; друге — дизайнери Miss Sixty приділяють велику увагу джинсам і, в результаті, любителькам цього виду одягу пропонується великий простір вибору; третє — всі речі від відомого бренду відрізняються чудовим поєднанням гламуру і зручності. Хоча, так як марка розрахована в основному на молодих і динамічних дівчат, найчастіше присутня невелика перевага у бік комфорту, це анітрохи не псує моделі, а навпаки — робить їх більш привабливими. І, нарешті, четверте — всі наряди від завжди виглядають гідно, надійно і якісно, а головне — колекції з сезону в сезон виходять рівними, тому розчарувань очікувати не доводиться.

На сьогоднішній день можна сказати, що Miss Sixty — це жіночний, сексуальний і гламурний бренд, трохи іронічний і притому грайливий. Особливо радує цінова політика марки: на всю продукцію представлені невисокі ціни.

Назва виробника українською Міс Сіксті
Країна походження бренду Італія
Категорії товарів компанії на складах UA-OPT Взуття оптом

А Вам подобається цей виробник?

Товари виробника Miss Sixty купити оптом


Аналогічні виробникі на складах Ua-Opt

  • +38-067-1976827 +38-050-2265326 +38-093-2894353 Viber WhatsApp
  • Оптова група Viber
  • Укр
  • Мій кабінет

Miss Sixty оптом