Guess оптом

Guess оптом сток купити в Україні без посередників

Сьогодні бренд Guess відомий у всьому світі, хоча все почалося просто з пари відмінних джинсів.

У 1981 році брати Марсіано заснували в Каліфорнії невелику компанію з виробництва джинсів. Сьогодні Guess — це одна з найбільших та успішних марок у світі моди. Новаторський дизайн, маркетинг і дистрибуція модних і престижних товарів роблять Guess одним з найбільш широко відомих брендів серед законодавців моди на світовому ринку жіночого, чоловічого та дитячого сучасного одягу.

Брати Марсіано виросли на півдні Франції — там, де втілюється в життя сама сутність французького стилю і його запал. Любов братів до американського заходу в поєднанні з європейської чутливістю стали рушійною силою у створенні марки Guess.

На початку 80-х років джинсовий одяг почав застарівати і йому бракувало модної гостроти. Брати Марсіано побачили в цьому можливість внести європейський стиль у використання традиційної американської тканини. Оригінальний дизайн Марсіано допоміг назавжди змінити сприйняття джинсового одягу. Вони створили лінію на всі часи, повну чуттєвості і новаторства. Спочатку роздрібні підприємства були налаштовані скептично, і закупівельники неохоче робили замовлення, але наполегливість братів здобула верх. Мережа магазинів Bloomingdale's погодилася взяти на продаж два десятки пар джинсів в якості послуги. Їх знамениті джинси Marilyn з трьома блискавками були настільки сексапільними і свіжими, що вся партія була продана за кілька годин. Так народилася марка Guess, нині одна з провідних торгових марок планети. І сьогодні Guess продовжує бути законодавцем моди у всьому світі.

Назва виробника українською Гес
Країна походження бренду США
Категорії товарів компанії на складах UA-OPT Одяг оптом

А Вам подобається цей виробник?

Товари виробника Guess купити оптом


Аналогічні виробникі на складах Ua-Opt

  • +38-067-1976827 +38-050-2265326 +38-093-2894353 Viber WhatsApp
  • Оптова група Viber
  • Укр
  • Мій кабінет

Guess оптом