• +38-067-1976827 +38-050-2265326 +38-093-2894353 380671976827 380671976827
  • Укр

Brooks Ltd - опт від виробника. Модний одяг (Італія)

Brooks Ltd (опт)


Brooks Ltd

Сьогодні марка Brooks Ltd присутня по всій Італії з п'ятдесятьма Brooks Ltd магазинами і звертає свою увагу на міжнародні ринки для наступного етапу свого стрімкого розвитку.

Партнери компанії походять з декількох поколінь дизайнерів одягу - виробників і власників роздрібної торгівлі модним одягом. Вони усвідомили, що спільно їх унікальний досвід призведе до грандіозного успіху компанії.

Цілі Brooks Ltd завжди були простими - одяг для сучасних чоловіків на всі випадки життя за доступними їм цінами. Коротко кажучи, це означає: "Правильний одяг за правильну ціну і в потрібний час у потрібному місці"

Коли чоловіки купують одяг, вони хочуть знати, на що вони витрачають свій час і гроші. Продавці-консультанти Brooks Ltd навчені, щоб жоден з цих критеріїв не був витрачений марно. Таким чином, магазини Brooks Ltd обладнані так, щоб клієнт одним поглядом на пропозицію міг легко вибрати необхідний одяг за прийнятною йому ціною. Саме це, в поєднанні з якістю тканини, стилем та оздобленням, показує повагу до клієнтів. І в результаті, багато стали постійними клієнтами компанії на заздрість багатьох конкурентів.

Веб-сайт компанії Brooks Ltd - www.bltd.it

Назва виробника українською Брукс Лтд
Країна походження бренду Італія
Категорії товарів компанії на складах UA-OPT одяг

А Вам подобається бренд Brooks Ltd?

Товари виробника Brooks Ltd купити оптом