• +38-067-1976827 +38-050-2265326 +38-093-2894353 380671976827 380671976827
  • Укр

Stradivarius

Stradivarius оптом

СТОК ОПТОМ STRADIVARIUS


Одяг Stradivarius

Дуже часто сімейні бізнеси відкриваються в тих місцях, які є популярними туристичними центрами. Так сталося і з Барселоною, коли світ відкрив для себе геніальне зодчество Гауді, і столиця Каталонії стала одним з найбільш відвідуваних місць світу.

З відомих на сьогоднішній день модних брендів, що народилися в Барселоні, можна назвати дуже популярну марку одягу, взуття та аксесуарів Mango. Вона з'явилася в 1980-х роках. Ще одним брендом модного сучасного одягу, що має іспанське походження, є марка Stradivarius, зареєстрована в 1994 році. Правда, на відміну від Mango, компанія Stradivarius вже в 1999 році була куплена ірландським концерном-гігантом Inditex Group, після чого вона перестала бути сімейним бізнесом. А сьогодні більше 300 магазинів Stradivarius відкриті в 20 країнах світу.

В асортимент компанії входять одяг і аксесуари для дівчат. Одяг Stradivarius розрахован на потенційних клієнтів з достатком нижче середнього. У компанії уточнили позицію і клієнтку Stradivarius визначили як молоду дівчину, наприклад, студентку, тобто, вікова категорія покупців Страдіваріус - 18-29 років.

Відповідно, асортимент розрахований на молоду аудиторію, активну, яка прагне зберегти свою індивідуальність за рахунок яскравого і остромодного одягу. У рік випускають дванадцять колекцій, які освіжаються кожні десять - чотирнадцять днів.

На компанію Stradivarius працює великий інтернаціональний штат молодих, талановитих дизайнерів, які швидко схоплюють сучасні тенденції молодіжної моди, а потім розробляють динамічні і креативні колекції. Особливою популярністю користуються джинси Stradivarius, що цілком зрозуміло, оскільки основними покупцями є молоді дівчата.

Stradivarius - модний іспанський одяг, дуже популярний серед молодих дівчат. Особливу популярність компанія завоювала завдяки недорогим цінами і великій кількості новинок, які постійно з'являються в бутіках фірми. Бренд Stradivarius чітко слідує всім тенденціям молодіжної моди, завдяки чому такий популярний.

Веб-сайт компанії Stradivarius - www.stradivarius.com

Назва виробника українською
Країна походження бренду Іспанія
Категорії товарів компанії на складах UA-OPT одяг, взуття

А Вам подобається бренд Stradivarius?

Товари виробника Stradivarius купити оптом